Երկար ժամանակ լույս չի լինելու Երևանում և մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մայիսի 18-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Շիրազի փ. 8, 12, 14, 20, 10 շենքերի բնակիչ-բաժանորդներ, Ռուբինյանց փ. 20, Ռայնիսի փ. 19, 125 շենքեր, Բարբյուսի փ. 2-14 առանձնատներ, Դումանի փ. 12-25/2 առանձնատներ, Քեռու փ. 1-16 առանձնատներ, Սեպուհի փ. 1-19 առանձնատներ, թիվ 18 պոլիկլինիկա, Արշակունյաց պող․ 47, 49 շենքեր, Գ․Նժդեհի փ․ 56ա, 56բ շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Նորք 2-րդ զանգ.՝ Թոթովենցի փ. 1/1, 1, 3 շենքեր, Մոլդովական փ. 2, 2/1, 2/2, 3, 4, 5 շենքեր, Գայի պող. 11, 13 շենքեր, թիվ 164 դպրոց, թիվ 25 մսուր-մանկապարտեզ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-16:00 Աթոյան փ. 122-185 առանձնատներ, Նոր Արեշ 12փ. 146-192 առանձնատներ և 14փ. 40 շենք,
11:00-17:00 Բայրոնի փ. 2/1, 4, 6 շենքեր, Սայաթ-Նովայի պող. 3, 5, 7 շենքեր, Տերյան փ. 57, 59, 65, 65ա շենքերի բնակիչ-բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Նորք 1-ին զանգ.՝ Նանսենի փ. 21, 26/2 շենքեր, Լվովյան փ. 25, 27, 29 շենքեր, թիվ 238 մսուր-մանկապարտեզ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Աշտարակ քաղաք՝ Արցախի փողոց, Մուղնի, Գիտավան և Գիտավան-2 թաղամասեր, Կարին և Օշական գյուղեր մասնակի,
11:00-14:30 Նոր Հաճն քաղաք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Ն․ Բեգլարյան» ՍՊԸ, «Ագատես» ՍՊԸ, «Խաչակապ» ՍՊԸ, «Արևակն» ՍՊԸ, Զին/մաս, «Արզնիի ՀԷԿ» և «Դայմոնթեկ» ՓԲԸ,