«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ նոյեմբերի 6-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Արտաշիսյան փ․ 37, 39 շենքեր, Չեխովի նրբանցքի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Սեբաստիայի, Տիչինայի, Ռ․Մելիքյան փողոցներ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Բայրոնի փ. 2/1, 4, 6 շենքեր, Սայաթ-Նովայի պող.3, 5, 7 շենքեր, Տերյան փ. 57, 59, 65, 65ա շենքեր, Աբովյան փ. 29, 31, 33, 35 շենքեր, Իսահակյան փ. 22, 24 շենքեր, Կորյունի փ. 9, 11 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Քանաքեռ 3փ. 1-7, 6փ. 1-55 առանձնատներ, Մամիկոնյանց փ. 15-21 շենքեր, Շահսուվարյան փ. 7-10 շենքեր, Խաչատուր Աբովյանի Տուն-Թանգարան, Քանաքեռ 2փ. 19-74; 4փ. 1-15; 5փ. 14-24/1; 6փ. 1-55 առանձնատներ, Ծարավ Աղբյուրի փ. 5-16 առանձնատներ, Աղասու փ. 35-49 առանձնատներ, Սարկավագի փ. 36/4 շենք, Թբիլիսյան խճ. 1, 2, 22/1, 20/8 շենքեր և 9/10, 9/11 առանձնատներ, Սարկավագ 2փ. 21-40; 3փ. 3-17/3; 4փ. 8-19 առանձնատներ, Ադոնցի փ. 17/5 շենք, Տիգրանյան փ. 10-14 շենքեր, Շիրվանզադեյի փ. 18 շենք,
11:00-15:00 Վերին Սասնաշեն, Ներքին Սասնաշեն, Վերին Բազմաբերդ, Ներքին Բազմաբերդ, Աշնակ, Դավթաշեն, Կաքավաձոր, Ագարակավան, Դիան և Օթևան գյուղեր,