Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանում եւ 7 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ նոյեմբերի 22-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Նորք Մարաշ՝ Հովսեփյան փ. 6/10 առանձնատուն, Պետական Առողջապահության գործակալություն, թիվ 5 պոլիկլինիկա, Նորքի Այգիներ փ. 243, 247 առաձնատներ, «Երկրաբանության» ինստիտուտ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-16:00 Ջրաշեն 1 և 2 փողոցներ,
11:00-17:00 Բայրոնի փ. 1/1, 3, 10/5 շենքեր, Իսահակյան փ. 18 շենք, Մաշտոցի պող. 5, 5ա, 5բ, 5գ, 5դ, 14 շենքեր, Խորենացու փ. 2, 4, 25, 25ա, 27, 27ա շենքեր, Սարյան փ. 36, 38, 40, 40ա շենքեր, Դեղատան փ. 15 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Կաշեգործների փողոցի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Թբիլիսյան խճ. 3, 3/2, 3/3, 3/14, 5, 5/1, 7, 7/16, 13/1 շենքեր և 7/9-7/17 առանձնատներ, Քանաքեռ ՀԷԿ թաղ. 5-300 առանձնատներ, Ղափանցյան փ. 11/11-185 առանձնատներ, Հ․Էմինի փ. 99-120 առանձնատներ, Բաղրամյան պող. 1, 28, 30, 42, 44, 46, 48, 50, 50ա, 50բ շենքեր, Լեռ Կամսարի փ. 4 շենք, Լեռ Կամսարի փ. 1-15 առանձնատներ, թիվ 76 դպրոց, Դրոյի փ. 3 շենք, Դ․Անհաղթի փ. 23, 23/1, 23/20 շենքեր, Զեյթունի 10փ. 2 շենք, Վ․Վահյան փ. 17 առանձնատուն և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-14:00 Արմավիր քաղաք մասնակի և Նորավան գյուղ,
10։00-12:00 Ծաղկաձոր քաղաք՝ Մայիսյան, Փահլավունյանց, Մհեր Մկրտչյան, Սարալանջի, Չարենցի փողոցներ, Ոստիկանություն, Դպրոց, Մանկապարտեզ, «Ոսկու աշխարհ» հյուրանոց, «Սոֆիա Առաքելյան» ՍՊԸ, «Միքայել Վարդանյան», «Բրյուսով», «Ադոմաս», «Կուսաստան-Հայաստան» հանգստյան տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-14:00 Առինջ գյուղ մասնակի,
10։00-16։00 Կարճաղբյուր գյուղ, «Սևանի Իշխան» ՓԲԸ, զինմաս և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Յուքոմ», «Վիվա-ՄՏՍ» և «Թիմ Տելեկոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայաններ,
11։00-15:00 Վարդենիկ բնակավայր մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ծաղկաշեն գյուղն ամբողջությամբ, «Ալիք» գազալցակայան, Հացառատ թաղամաս մասնակի, Հացառատի թիվ 8 դպրոց, Հացառատի մանկապարտեզ, Հացառատի «գլանոց» կոչվող տարածք, Գանձակ գյուղն ամբողջությամբ, Գանձակի ջրմուղ, Գանձակի «կարտոֆիլի պահեստներ» կոչվող տարածք,