Երևանի և մարզերի որոշ հասցեներում լույս չի լինի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ նոյեմբերի 23-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Նորք Մարաշ՝ Արմենակյան փ. 6-10, 71-75, 232, 121-235 առանձնատներ, «Հայէկոնոմբանկ» ընկերության մասնաճյուղ, Նորքի Այգիներ փ. 293 առանձնատուն և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-14:00 Ավան՝ Աճառյան փ. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 18, 20, 22, 24, 26, 26/2, 30, 32, 34, 36, 36/1 շենքեր, Ավանի թույլ տեսնող երեխաների հատուկ գիշերօթիկ դպրոց, թիվ 11 քոլեջի հանրակացարան, Արտակարգ Իրավիճակների նախարարության մասնաշենք, թիվ 104 դպրոց, Ֆինանսական տեխնիկումի շենք, Գիշերօթիկ դպրոց, հարակից տարածքների առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Մաշտոցի պող. 1, 27, 27ա շենքեր, Պուշկինի փ. 50 շենք, Արմենակյան փ. 1-67 առանձնատներ, Նորքի Այգիներ փ. 301-305 առանձնատներ, Իսրայելյան փ. 30-43 առանձնատներ, Պարոնյան փ. 1, 7-13 շենքեր, Ձորագյուղ փ. 17, 21 շենքեր, Արհեստավորների փ. 5-118 առանձնատներ, Գրողների փ. 1, 3 առանձնատներ, Կորի փ․ 12, 16 առանձնատներ, Լեոյի փ. 1 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Արաբկիր 17փ. 25,27 շենքեր և 1-40 առանձնատներ, Հր․Քոչարի փ. 44, 228/, 228/1 շենքեր, Ռիգայի նրբ․ 2-26 առանձնատներ, Ադոնցի փ. 17/5 շենք, Ն․Տիգրանյան փ. 10, 14 շենքեր, Շիրվանզադեի փ. 18 շենք և հարակից տարածքներ, Արտաշիսյան փ․ 44/4ա շենքի 1 և 2 մուտքեր, Արտաշիսյան փ․ 44/3, 44/4 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Բագրատունյանց պող․ 1-ին նրբ․ 11, 13, 15 շենքեր, Չուխաջյան և Ա․Սարգսյան փողոցներ, Դավթաշեն 2-րդ թաղ․ 25, 26, 27, 28 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Ագարակ և Աղձք գյուղեր,
11:00-16:00 Քասախ գյուղ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ և Զովունի համայնք՝ 34, 35, 36, 37 փողոցների բաժանորդներ, Մուշ թաղամաս, Պարույր Սևակի, Արաբկիրի, Ն․Ավետիսյան փողոցներ, Գարեգին Նժդեհի փ. 1, 3, 5, 9, 9/1 շենքեր, Վ․Սարգիսյան փողոց (թիվ 5, 7, 9 շենքեր և 1-ին փակուղի), Սեդրակ Ջալալյան փ. 8, 12 շենքեր, Ա․Հարությունյան, Կարեն Դեմիրճյան, Շիրազի, Խաչանովի և Վ․Տերյանի փողոցներ,