«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ նոյեմբերի 27-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-17:00 Մամիկոնյանց փ. 40, 40/1, 40/2, 42-44 շենքեր, Ն․Տիգրանյան փ. 19, 19/1, 21 շենքեր, Ուլնեցի փ. 6, 17, 31, 66, 66ա, 68 շենքեր, Դրոյի փ. 13 շենք, Դ․Անհաղթի փ. 23, 23/1, 23/20 շենքեր, Զեյթունի 10փ. 1, 2 շենքեր և 1/5-43 առանձնատներ, Կոմիտասի պող. 32, 59/6, 59/7, 61 շենքեր, Շահսուվարյան փ. 3, 5, 7, 9 շենքեր, Վ․Փափազյան փ. 16 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Թաիրովի փ. 46/81 շենք, Նորագյուղ թաղ. 1-369 առանձնատներ, Ամերիկյան փողոց, Ամիրյան փ. 2/8, 27 շենքեր, Բուզանդի փ. 89, 91 շենքեր, Բուզանդի 15, 17 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Արամի փ. 1 շենք, ՀՀ Պետական պատկերասրահ, Նոր Նորքի 1-ին զանգ.՝ Նանսենի փ. 1Ա, 1, 3, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 7 շենքեր, Ս․ Սաֆարյան փ. 2, 4 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Շիրազի փ. 34, 38, 40, 44, 48 շենքեր, Ֆուչիկի 1-ին նրբ․ 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11 շենքեր, Ֆուչիկի 2-րդ նրբ․ 1, 2, 3 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Մուրացանի փ. 213-224 առանձնատներ,