Երկար ժամանակով լույս չի լինելու
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ նոյեմբերի 29-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Գետափնյա 2, 3 փողոցների առանձնատներ, Աէրացիա թաղ․ 1/10, 2/10 շենքեր, Շիրակի փ․ 92/2 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Հերացու փ. 5, 7 շենքեր, Աբովյան փ. 52, 54, 56, 58, 60 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ավանեսովի 1-ին փ. 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26 շենքեր, Խաղաղ Դոնի փ. 4 շենք, Դավթաշեն 1-ին թաղ․ 20, 21, 22, 23 շենքեր, Ուլնեցի փ. 6-31 շենքեր, Շահսուվարյան փ. 3-9 շենքեր, Կոմիտասի պող. 59/6-61 շենքեր, Այգեձոր փ. 7-60 առանձնատներ, Բաղրամյան պող. 7-49 առանձնատներ, «Հ․Սարգսյան» և «Ք․Ղալաթյան» ԱՁ-ներ, «Արաքս-2» արտադրական կոոպերատիվ, «Էկոֆորմ» ՍՊԸ, թիվ 65 դպրոց, Ֆրունզեի փ․ 60ա շենք, Բագրատունյաց պող․ 53 շենք, Բագրատունյանց պող․ 1-ին նրբ․ 11, 13, 15 շենքեր, Արշակունյաց պողոտա, Ֆրունզեի, Լ․Խաչիկյան, Թ․Սարյան, Ս․Սարգսյան, Զ․Եսայան փողոցների առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Արտաշիսյան փ․ 44/4ա շենքի 1 և 2 մուտքեր, Արտաշիսյան փ․ 44/3, 44/4 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,