«Վեոլիա Ջուր» ընկերությունը տեղեկացնում է իր հաճախորդներին և սպառողներին, որ «Արզնի 2-Երևան» ջրատարի վթարի վերացման պլանային   աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ. դեկտեմբերի  05-ին ժամը 10:00-ից մինչև դեկտեմբերի 06-ը ժամը 10:00-ն կդադարեցվի
Կենտրոն  վարչական շրջանի` Տիգրան Մեծի պող. 12-ից-80 համարների և նրբանցքի,  Քրիստափորի, Ծխախոտագործների, Ծատուրյան, Գլինկա, Բուռնազյան, Լ.Լիսինյսն, Միչուրին, Աճեմյան, Երկաթգծի, Բեռնակիրների, Զավարյան  փողոցների և նրբանցքների, Մուրացան 1-30, Սուվորով 1-30, Լ.Մելիքյան 1-30,  Ս.Դավիթ 13, Նար-Դոսի փող. 1-ից-40, Խորենացու փող. 28-ից-231 համարների և 2-րդ, 3-րդ, 4-րդ փակուղու:
Արաբկիր վարչական շրջանի` Ղափանցյան, Գրիբոյեդովի, Արղության, Գ․Արծրունի, Ռիգայի, Ադոնց, Շիրվանզադե, Ա․Խաչատրյան, Ն.Տիգրանյան, Շահսուվարյան, Մամիկոնյանց, Բուդաղյան, Տոլբուխին,  Արաբկիրի  17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 41, 43, 49, 51, 53 փողոցների, Հ․ Էմինի 125-184,  Այգեկցի 98-105, Փափազյան 12-24, Գյուլբենկյան 29, 31, 33, Կասյան 10, 12, Սունդուկյան 1- 29, Վրացական 1-21,21/1, 21/2, Վաղարշյան 13, 15, 17, 18, 19/1, 20, 22 Նաիրի Զարյան 1-140, Կոմիտասի պող. 23-67 կենտ, 12-66 զույգ , Հ․ Քոչար 7, 9, 11, 12, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27,27/1, 28, 29-171 կենտ, 44, 44/1 , Ազատության պողոտա 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27 համարներն իրենց կոտորակներով, Վրացական 4-րդ, Կոմիտասի պող. 1-ին, Նաիրի Զարյան 1-ին, Հ․ Քոչարի 1-ին, Գրիբոյեդով 1-ին, Մալխասյանց  նրբանցքների, Թբիլիսյան խճուղու, Շրջանցիկ թունելի,   Կոմիտասի անցուղին իր այգիյով,  «Արաբկիր» ԲԿ-ի,  Արաբկիրի թիվ 26 մանկապարտեզի, «Քանաքեռ ՀԷԿ» ջրամբարի հարակից նորակառույց թաղամասի  ջրամատակարարումը: