Երևանում ու մի շարք մարզերում լույս չի լինի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ դեկտեմբերի 6-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Նորք Մարաշ՝ Նորքի Այգիներ փ. 243, 247 առանձնատներ, Արմենակյան փ. 61-65 առանձնատներ, «Անաիդա Ասատրյան» ՍՊԸ, «Վիտրոմեդ» կանանց առողջության կենտրոն և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-14:00 Աթոյան փ․ 84-120 առանձնատներ, Էրեբունի փ. 38/ա շենք, Նոր Արեշ 12փ․ 99, 99/1 շենքեր,
11:00-17:00 Սարյան փ. 4 շենք, Մոսկովյան փ. 36 շենք, Մ․Բաղրամյան պող. 1 փակ․ 5, 14 շենքեր, Դ․Անհաղթի փ. 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 10, 12/5 շենքեր,Մամիկոնյանց փ. 45/1, 47, 47/1, 47/3, 49, 49/1 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Արգիշտի փ. 11/14, 11/11, 7/4 շենքեր, Ռոստոմի փ. 29 շենքի բնակիչ-բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Դավիթաշեն 2-րդ թաղ․ 25, 26, 27, 28 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Նոր Նոլք 1-ին զանգ.՝ Նանսենի փ. 1, 1Ա, 3, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 7 շենքեր, Ս․ Սաֆարյան փ. 2, 4 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նուբարաշեն 1փ. 1-21; 3փ. 1-29; 3փ. 2-41; 5փ. 1-21; 6փ. 1 առանձնատներ, Նուբարաշեն 6փ. 1-ին նրբ. 1 շենք, թիվ 65 դպրոց, Ֆրունզեի փ․ 60ա շենք, Բագրատունյաց պող․ 53 շենք, Արշակունյաց պողոտա, Ֆրունզեի, Լ․Խաչիկյան, Թ․Սարյան, Ս․Սարգսյան, Զ․Եսայան փողոցների առանձնատներ, թիվ 32 դպրոց, Ս․Զորավարի փ․ 40, 42, 48 շենքեր, Սևանի փ․ 124, 128, 130 շենքեր, Ս․Զորավարի, Սևանի փողոցների առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,