Երկար ժամանակով լույս չի լինելու
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ դեկտեմբերի 8-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-14:00 Սուվորովի փ․ 36-76 առանձնատներ, Սասունցի Դավթի փ․ 16-40 առանձնատներ,
11:00-17:00 Վրացյան փ. 71, 71/1 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Բուզանդի փ. 89, 91 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ Գլինկայի փ. 6 շենք, Տիգրան Մեծի պող. 48 շենք, Աթոյան փ. 109-141 (կենտ) առանձնատներ, Նոր Արեշ 12փ. 94-148; 15փ. 33-53 (կենտ) և 52-58 (զույգ) առանձնատներ, Արին Բերդի փ. 2-րդ նրբանցք, Նոր Նորք 1-ին զանգ.՝ Նանսենի փ. 1Ա, 1, 3, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 7 շենքեր, Ս․ Սաֆարյան փ. 2, 4 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ուլնեցի փ. 6-31 շենքեր, Թբիլիսյան խճ. 3/2, 3/3 շենքեր, Արտաշիսյան փ․ 44/4ա շենքի 1 և 2 մուտքեր, Արտաշիսյան փ․ 44/3, 44/4 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Բագրատունյանց պող․ 1-ին նրբ․ 11, 13, 15 շենքեր,