«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ դեկտեմբերի 12-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-17:00 Կողբացի փ. 30 շենք, Տերյան փ. 1, 1/1, 3, 3ա, 4, 6, 8 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Մուրացանի փ. 213-224 առանձնատներ, Սեբաստիայի փ. 82 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Քեռու փ. 35, 37, 39, 52/1, 58, 58/1 շենքեր և 1-16, 38, 11-44, 45-99 առանձնատներ, Դումանի փ. 1-3, 51, 58, 67/3 շենքեր և 2-12Ա, 12-25/2, 22-51/1առանձնատներ, Շահսուվարյան փ. 3-9 շենքեր, Կոմիտասի պող. 2-8, 59/7, 61 շենքեր, Բաղրամյան պող. 60-66Ա շենքեր, Համբարձումյան փ. 2-6 շենքեր և 5Ա առանձնատուն, Բարբյուսի փ. 7, 9, 11, 30 շենքեր և 1-7, 16-38Ա առանձնատներ, Սեպուհի փ. 14 շենք և 1-19 առանձնատներ, Ներսիսյան փ. 3, 14/1 շենքեր, Կիևյան փ. 5, 11-17 շենքեր, Սևաստոպոլյան փ. 39 շենք և 8-26 առանձնատներ, Հակոբյան փ. 1, 6, 7, 8, 8/2, 9/1, 10, 11, 12 շենքեր, Կալենցի փ. 3-47/3 առանձնատներ, Արաբկիր 38 փողոց 1-10 շենքեր, Գյուլբենկյան փ. 36-40, 39Բ, 41 շենքեր, Ա. Խաչատրյան փ. 1, 2Ա, 4, 6, 8, 26/1-26/3 շենքեր և 1-19, 5-17 առանձնատներ, Էմինի փ. 2/1, 2/2, 4, 12 շենքեր, Բակունցի փ. 1 շենք և 1-18, 7-15 առանձնատներ, թիվ 130 դպրոց, Աճառյան փ. 35/20-45/12 շենքեր, Ծարավ Աղբյուրի փ. 55/6-151/1 շենքեր, Դավիթ Անհաղթի փ. 6/1-6/6 շենքեր, Նոր Նորք 1-ին զանգ.՝ Ջուղայի փ. 6 շենք, Նանսենի փ. 21/3 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Նորք 2-րդ զանգ.՝ Մոլդովական-Բագրևանդ փողոցներին հարակից առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-15:00 Բջնի համայնք, «Յուքոմ», «Վիվա-ՄՏՍ», «Թիմ Տելեկոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայաններ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-16։00 Աբովյան քաղաք՝ 3-րդ, 4-րդ միկրոշրջաններ մասնակի, Կաթնաղբյուր, Գողթ և Գառնի գյուղեր մասնակի,
10։00-13:00 Արթիկի տարածաշրջան՝ Լեռնակերտ գյուղ: