Երևանի և 4 մարզի բազմաթիվ հասցեներ կհոսանքազրկվեն
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ դեկտեմբերի 15-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-14:00 Տիգրան Մեծի պող. 28, 30, 32 շենքեր․ Նար Դոսի փ. 11-15 առանձնատներ, Զավարյան փ. 8, 29 շենքեր,
11:00-17:00 Մ․ Մկրտչյան փ. 1 շենք, Դեղատան փ. 10 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Թաիրովի փողոցի առանձնատներ, Սպենդիարյանի անվան երաժշտական դպրոց, Առևտրա-արդյունաբերական պալատ, «Լամաքս Գրուպ» ՍՊԸ, Խորենացու փ. 15 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ա.Խաչատրյան փ. 24/1-26/3 շենքեր, Ռուբինյանց փ. 12-16/1 շենքեր, Մուրացանի փ. 213-224 առանձնատներ, Նոր Նորք 1-ին զանգ.՝ Նանսենի փ. 1Ա, 1, 3, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 7, 21/3 շենքեր, Ս․ Սաֆարյան փ. 2, 4 շենքեր, Ջուղայի փ. 6 շենք և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Դավթաշեն 4-րդ թաղ․ 1, 2, 3, 5, 6 շենքեր,
10։30-12:30 Արտաշատ քաղաք` Խանջյան փ. 17 շենք,
10։30-14:30 Գլաձոր, Վերնաշեն, Մեղրահովիտ գյուղեր, Եղեգնաձոր քաղաք՝ Մուրացան, Թամանցիների, Գևորգյան, Գլաձորյան Մշեցու, Ավագյան, Կամոյի, Բաղդասարյան, Արսենյան, Բաղրամյան, Մաշտոցի, Չարենցի, Սյունիքի, Այգեձորի, Պռոշյան, Առաքելյան փողոցներ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,