Երևանի և մարզերի մի շարք հասցեներում լույս չի լինի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ դեկտեմբերի 18-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10։00-16:00 Նորագավիթ 10, 11, 12, 13 փողոցների առանձնատներ, Նորագավիթ 11փ․ 2-րդ նրբանցքի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Վալենսիա» ՀՁ ՍՊԸ, «Գ․Խաչատրյան» ԱՁ, Իսակովի պող․ 25/33, 27, 27/9, 27/23, 27/24, 27/29, 27/35, 27/41, 27/43, 27/44, 27/47, 27/46, 27/65, 27/60, 29/11, 29/12, 29/14 առանձնատներ, Արշակունյաց պող․ 127 շենք, Ներքին Շենգավիթ 6, 14, 16 փողոցների առանձնատներ, Ներքին Շենգավիթ 14 փողոց 2-րդ նրբանցք առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,
11։00-17:00 Ադոնցի փ. 4-15/16 շենքեր, Սունդուկյան փ. 1-3Ա շենքեր, Բաղրամյան պող. 84/1 շենք, Վ․ Սարգսյան փ. 26/1 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Նորք 1-ին զանգ.՝ Նանսենի փ. 21/3 շենք, Ջուղայի փ. 6 շենք և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,