Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երևանում և 4 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ դեկտեմբերի 20-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-14:00 Ծխախոտագործների փ. 1-107 առանձնատներ,
11:00-17:00 Ամիրյան փ. 2, 4 շենքեր, Բուզանդի փ. 6-45 առանձնատներ, Կողբացու փ. 18-48 առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Չարենցի փ. 10-24 շենքեր, Մաշտոցի պող. 27, 27ա շենքեր, Պուշկինի փ. 50 շենք, Աբովյան փ. 29, 31, 33, 35 շենքեր, Իսահակյան փ. 22, 24 շենքեր, Կորյունի փ. 9, 11 շենքեր, Թումանյան փ. 11, 11ա շենքեր, Նալբանդյան փ. 90, 96, 98 շենքեր, Վարդանանց փ. 5ա շենք, Մամիկոնյանց փ. 40-40/2, 42-44, 47-49/1 շենքեր, Էմինի փ. 99-120 առանձնատներ, Տիգրանյան փ. 19/1-21 շենքեր, թիվ 65 դպրոց, Ֆրունզեի փ․ 60ա շենք, Բագրատունյաց պող․ 53 շենք, Ֆրունզեի, Լ․Խաչիկյան, Թ․Սարյան, Զ․Եսայան, Ս․Սարգսյան փողոցների առանձնատներ, Արշակունյաց պողոտայի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Աշտարակ քաղաք մասնակի և Մուղնի թաղամաս, Թալին քաղաք մասնակի, Հացաշեն, Սուսեր, Կանչ, Թաթուլ, Ցամաքասար, Հակո, Զարինջա և Սորիկ գյուղեր,
10:00-16:00 Բյուրեղավան քաղաք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-14:00 Զովունի համայնք մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Զովունի թիվ 4, 8, 9, 10, 11, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 38 փողոցներ, ԱԱԾ զորամաս և ԱԻՆ,