Ջուր հավաքեք․ ջուր չի լինելու
«Վեոլիա Ջուր» ընկերությունը տեղեկացնում է իր հաճախորդներին և սպառողներին, որ վթարային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ. դեկտեմբերի 21-ին ժամը 10:00-ից մինչև դեկտեմբերի  22-ը 10:00-ն կդադարեցվի Երևանի  վարչական շրջանների հետևյալ տարածքների ջրամատակարարումը.
Քանաքեռ-Զեյթուն վարչական շրջանի՝ բացառությամբ Քանաքեռ թաղամասի, Բուսաբանական, Գերցենի, Լեփսուսի 3, 4, 5, 6 փողոցների, Ռայնիսի փող. 90-105 համարների, Գոգոլի փող. 108-ից բարձր համարների, Ռուբինյանց փող. 17-ից-23 համարների՝ իրենց կոտորակներով, Էմինեսկու փող. 1, 2 համարների:
Արաբկիր վարչական շրջանի՝ Հայրիկ Մուրադյան, Շրջանցիկ թունել, Արաբկիր 23, 25, 45, 47, 49, 51  փողոցների, Բաբայան փող. 12, 14, 16, 16/1 համարների, Ազատության պող. 1-ից-11 համարների՝ իրենց  կոտորակներով:
Կենտրոն  վարչական շրջանի` Քրիստափորի, Ծխախոտագործների, Ծատուրյան, Զավարյան  փողոցների և նրբանցքների, Տիգրան Մեծի պող. 12-ից-80 համարների և նրբանցքի,  Նար-Դոսի 1-ից-40, Խորենացու փող. 28-ից-240 համարների և 2-րդ, 3-րդ, 4-րդ փակուղիների, Մյասնիկյան պող. 1-15 համարների:
Էրեբունի վարչական շրջանի՝ Սարի թաղի 1-3 փողոցների և 1-10 շարքերի, Գլինկայի, Օստրովսկու, Որմնադիրների փողոցների և նրբանցքների, Սասունցի Դավիթի 13, 70/1, 70/2, 70/3 համարների, Բուռնազյան, Լ.Լիսինյան, Միչուրինի, Աճեմյան, Երկաթգծի, Բեռնակիրների փողոցների և նրբանցքների, Մուրացանի 1-30, Սուվորովի 1-30, Լ.Մելիքյան 1-30 համարների ջրամատակարարումը
Ժամը 08:00-ից մինչև դեկտեմբերի 22-ը 00:00-ն կդադարեցվի Արցախի, Երկաթուղայիններ, Երկաթուղայիններ 1-9 փողոցների  ջրամատակարարումը: