Երևանի և մարզերի որոշ հասցեներում լույս չի լինի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ դեկտեմբերի 26-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-17:00 Բաղրամյան 1-ին փակ. 5, 14 շենքեր, Սարյան փ. 4 շենք, Մոսկովյան փ. 36-40 շենքեր, Ղափանցյան փ. 14-167, 43/10-180 առանձնատներ, Քանաքեռ ՀԷԿ թաղ. 23-71/5 առանձնատներ, Համո Սահյան փ. 86/102 առանձնատներ, Ֆանարջյան փ. 55 շենք և 1-91/3 առանձնատներ, Ուլնեցի փ. 139 շենք, Ուլնեցի 2-րդ փակ. 1-6 և 3-րդ փակ. 1-6 շենքեր, Հասրաթյան փ. 18/7 շենք, Բաղրամյան պող. 60-66 շենքեր, Համբարձումյան փ. 2-6 շենքեր, Շահսուվարյան փ. 3-9 շենքեր, Կոմիտասի պող. 56-58, 59/6-61 շենքեր, Ավետիսյան 2փ. 4-13Ա շենքեր, Ծարավ Աղբյուրի փ. 66-100 առանձնատներ, Սունդուկյան փ. 90-98 շենքեր, Քանաքեռ 17 փողոց 1-108 առանձնատներ, Տիգրանյան փ. 5-7 շենքեր, Սարկավագի փ. 1-32 առանձնատներ, Ռուբինյանց փ. 27/13-27/4Ա շենքեր,