Երևանի և մարզերի որոշ հասցեներում լույս չի լինի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ դեկտեմբերի 27-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-16:00 Նոր Նորք 8-րդ զանգ՝ Մինսկի փողոցին հարակից առանձնատներ, Մինսկի փ. 21-23 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Այգեձորի փ. 74-78/1 շենքեր, Շահսուվարյան փ. 3-9 շենքեր, Կոմիտասի պող. 56/9-61շենքեր, Օրբելի փ. 12-33, 37-65 շենքեր, Կիևյան փ. 1-15, 2-8, 4/2-4/4, 12-14Ա, 18-20 շենքեր, Բարբյուսի փ. 63-67 շենքեր և 11-56Ա առանձնատներ, Երզնկյան փ. 1-22 շենքեր, Բաղրամյան պող. 85-89 շենքեր, Սև Քարեցի Սաքոյի փ. 59-92 առանձնատներ, Սևաստոպոլյան փ. 8-26 առանձնատներ, Սեպուհի փ. 20-29 առանձնատներ, Հակոբյան փ. 1-9 շենքեր, Թբիլիսյան խճ. 3/14–7 շենքեր և 7-21/2 առանձնատներ, Քանաքեռ ՀԷԿ թաղ. 5-300 առանձնատներ, Ղափանցյան փ. 45/10-185 առանձնատներ, Սունդուկյան փ. 1-7Ա շենքեր և Հր.Քոչարի փ. 8-10 շենքեր,
11:00-17:00 Աշտարակ քաղաք՝ Նարեկ թաղամաս, Վ.Պետրոսյան, Աշտարակեցու, Անդրանիկի, Ոսկանյան, Թամազյան, Ս.Շահազիզի, Տերյան, Շիրազի և Շահնազարյան փողոցներ, Սասունիկ, Օշական, Ոսկեվազ, Ոսկեհատ և Ագարակ գյուղեր,