Երևանի և մարզերի որոշ հասցեներում լույս չի լինի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունվարի 12-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-17:00 Ռուբինյանց փ. 12-16/1 շենքեր, Կոմիտասի պող. 23-25 շենքեր, Փափազյան փ. 22-22/5 շենքեր, Մաշտոցի պող. 48 շենք, Մոսկովյան փ. 8 շենք և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,
09:30-15:00 Ոսկետափ գյուղ, Այգավան, Ավշար, Փոքր Վեդի, Տափերական, Նոր Կյանք, Սիսավան, Վանաշեն, Արալեզ գյուղեր և ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Եղեգնավան, Լուսառատ և Նոյակ գյուղեր, Արարատ գյուղ` զորամաս, «Էլ Թի Բի» ընկերություն, Խոր Վիրապի վանք, Եղեգնավան գյուղ՝ «Ա. Ղազարյան», «Դուշունց Վիկտորիա» ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Վիվա ՄՏՍ» ընկերության բջջային կայան, Սիսավան, Նոր Ուղի, Գինեվետ գյուղեր, «Վեդու Գինու գործարան»-ի բանավան, Վեդի քաղաք՝ «Թիմ Տելեկոմ», «Վիվա ՄՏՍ», «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային կայաններ, Հեռուստակայան ոչ բնակիչ-բաժանորդ,