Լույս չի լինի Երևանի և մարզերի բազմաթիվ հասցեներում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունվարի 17-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-17:00 Թաիրովի փ. 5-47 առանձնատներ, Նորագյուղ թաղ. 87-346 առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ֆրունզեի փ․ 60ա շենք, Բագրատունյաց պող․ 53 շենք, Ֆրունզեի, Լ․Խաչիկյան, Թ․Սարյան, Զ․Եսայան, Ս․Սարգսյան փողոցների առանձնատներ, Արշակունյաց պողոտայի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Մալխասյանց փ. 2-11/2 առանձնատներ, Փափազյան 2-րդ նրբանցք 11-115 առանձնատներ, Սահյան փ. 86-102 առանձնատներ, Բաղրամյան 1-ին փակուղի 5, 14 շենքեր, Սարյան փ. 4 շենք, Մոսկովյան փ. 36-40 շենքեր,
11:00-17:00 Ոսկեհատ գյուղ,
11:00-17:00 Աշտարակ քաղաք՝ Պ․ Սևակի, Ս․ Սարգսի, Խորենացի, Ն․ Աշտարակեցի, Աբովյան, Րաֆֆու, Արարատյան փողոցներ, Բագավան թաղամաս, Մուղնի թաղամաս,