Հունվարի 18-ի հոսանքազրկումների մասին
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունվարի 18-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Ներքին Շենգավիթ 8, 9, 10, 11, 13 փողոցների առանձնատներ, Ներքին Շենգավիթ 11փ․ 1, 1/21, 39/1, 39/2 շենքեր, Ներքին Շենգավիթ 11 փողոց 1-ին նրբանցքի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Սեբաստիայի փ. 15, 17, 18 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Դավթաշեն 2-րդ թաղ․ 25, 26, 27 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Գր․ Լուսավորչի փ. 6 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Թաիրովի փ. 10-46 առանձնատներ, Նորագյուղ թաղ. 64-350 առանձնատներ, Իսակովի պող. 3/1, 3/2 առանձնատներ, Մալխասյանց փ. 2-11/2 առանձնատներ, Փափազյան 2-րդ նրբ. 11-115 առանձնատներ, Սահյան փ. 86-102 առանձնատներ, Արղության փ. 12-34 առանձնատներ, Արղության 3-րդ նրբ. 17 առանձնատներ, Վրացական 4-րդ նրբ. 5-7 շենքեր, Մամիկոնյանց փ. 47-49/1 շենքեր, Ա.Խաչատրյան փ. 31/1-33/1 շենքեր,
11:00-17:00 Աշտարակ քաղաք` Նարեկացի, Վ.Պետրոսյան, Աշտարակեցու, Զ.Անդրանիկի, Ոսկանյան, Թամազյան, Շահազիզի, Տերյան, Շիրազի և Շահնազարյան փողոցներ,
10:00-12:00 Մասիս քաղաք՝ Նոր և 3-րդ թաղամասեր մասնակի, Քաղաքապետարան, «Թիմ Տելեկոմ» ընկերություն, թիվ 2 դպրոց, Հիվանդանոց և ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,