Լույս չի լինելու մի շարք հասցեներում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունվարի 22-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Ներքին Շենգավիթ 11 փողոցի առանձնատներ, Ներքին Շենգավիթ 11 փողոցի 1 և 2 նրբանցքների առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Անտառային փ. 51-190 շենքեր և 45-184 առանձնատներ, Սարմենի փ. 92-92/1 շենքեր և 74-86 առանձնատներ, Ծարավ Աղբյուրի փ. 31-100 առանձնատներ, Սարկավագի փ. 121-125, 54/1-54/6 շենքեր և 56-103 առանձնատներ, Կաշեգործների փողոցի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Գարեգին Նժդեհի փ․ 5, 7 շենքեր, Մանթաշյան փ․ 53 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ռուսթավելի փ. 68-98 առանձնատներ, Կոնդ թաղ. 34-243 առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,