Էլեկտրաէներգիայի անջատումներ կլինեն
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ սեպտեմբերի 3-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-16:00 Խաղաղ Դոնի փ. 19 շենք 1-6 մուտքեր,
11։00-17։00 Ա.Ավետիսյան փ. 1 շենք, սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Բաղրամյան պող. 70, 84 շենքեր, սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Սունդուկյան փ. 2 շենք, սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Այգեկցի փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նորք Մարաշ՝ Նորք 7-րդ փողոց 132-169 սեփական տներ, Նորք 17 փողոց 1-ին նրբանցքի սեփական տներ, Դավիթ Բեկի փողոց և հարակից սեփական տներ, Նորքի 7-րդ փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Նորք 8-րդ զանգ.՝ Շրջադարձային փ. 1, 2, 3, 4, 5, Մինսկի փ. 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 35, 36, 38, 51, 59 շենքեր, թիվ 186 դպրոց, թիվ 118 մսուր-մանկապարտեզ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,