Վճարի՛ր IDBank-ի Mastercard-ով և ստացի՛ր 5% idcoin
Միջազգային վճարումները կրկին բոնուսաշատ են լինելու, քանի որ փետրվարի 1-ից բոլոր միջազգային գործարքների համար վճարելով IDBank-ի Mastercard-ով՝ կստանաք 5% idcoin:
Այս առաջարկը բացառիկ է և հատկապես կուրախացնի առցանց գնումների սիրահարներին։ Միջազգային բոլոր խանութներից պատվերների համար պարզապես պետք է վճարել IDBank-ի Mastercard-ով և ստանալ 5% idcoin։
IDBank-ի Էկոհամակարգի զարգացման և գործընկերների հետ համագործակցության գծով մենեջեր Գոհար Ղուկասյանի խոսքով՝ քարտապանները միշտ մեծ ուրախությամբ են ընդունում նմանատիպ արշավները․ «Մեր գործընկերների հետ միշտ բաց ենք նոր առաջարկների ու արշավների՝ մեր հաճախորդների գնումները ոչ միայն հարմարավետ, այլև շահավետ դարձնելու համար։ Վստահ և ուրախությամբ կարող եմ ասել, որ այս տարի նույնպես հետաքրքիր անակնկալներ շատ են լինելու», - ասաց Գոհար Ղուկասյանը։
Մեկ ամսվա ընթացքում հնարավոր է ստանալ առավելագույնը 10․000 ՀՀ դրամ (նախքան հարկումը)։ idcoin-ի ստացման համար մեկ վճարային գործարքի գումարը պետք է կազմի կամ գերազանցի 5 000 ՀՀ դրամը։
Իսկ եթե դեռ չունեք IDBank-ի Mastercard, հիմա այն ձեռք բերելու ճիշտ պահն է․ արշավի ընթացքում հավելվածի միջոցով պատվիրված Mastercard տեսակի քարտերի համար գործելու է զեղչված սակագին՝ Mastercard Standard-ը կարող եք ձեռք բերել առանց սպասարկման վճարի առաջին տարվա համար, իսկ Mastercard Gold-ը՝ 70% զեղչված՝ վճարելով 2400 ՀՀ դրամ առաջին տարվա սպասարկման համար։
Արշավը գործելու է մինչև սույն թվականի ապրիլի 30-ը։ Մանրամասներին կարող եք ծանոթանալ հղումով։